Lifestyle

Torba z ilustracją Fridy Kahlo

Historia procesu, który sprawił, że stałam się twórcą własnej, bawełnianej torby z ilustracją jednej z najbardziej rozpoznawalnych artystek na świecie.

Uwielbiam szmaciane torby! Zdecydowanie mam ich więcej niż zwykłych torebek. Często dobieram je do stroju, a i nawet do nastroju. Co nie powinno dziwić, iż spójność kolorystyczna to ważna sprawa ;-)  Jeśli ktoś zastanawia się, co mógłby mi podarować, to bawełniana torba z oryginalnym nadrukiem zawsze będzie doskonałym prezentem. Doceniam ich funkcjonalność oraz tymczasowość. Przez częstą eksplorację i konieczność prania zużywają się szybko, dlatego można tu szaleć i mieć ich więcej niż jedną. Hmm… brzmi jak dobre usprawiedliwienie, ale przecież torba to najlepszy towarzysz zakupów, przede wszystkim tych przemyślanych pod względem ekologii. Dzięki noszeniu własnej torby, z uśmiechem odmówimy każdemu sprzedawcy, wychodząc ze sklepu bez tony niepotrzebnych foliówek.

Torba z ilustracją Fridy Kahlo
Kolorowa Frida Kahlo na pierwszym planie! Torba z pewnością rzuca się w oczy, ale przecież właśnie oto tu chodzi ;-)

Torba z ilustracją Fridy Kahlo jest w Twoim guście?

Też możesz ją mieć! Sprawdź bezpośrednio na stronie sklepu


Torba z ilustracją Fridy Kahlo

I właśnie z tej przyziemnej potrzeby zrodziła się myśl, by stworzyć własną szmaciankę. Jedyną w swoim rodzaju torbę z ilustracją Fridy Kahlo, która powstała w ramach cyklu malowania znanych artystów malarzy (a wszystko zaczęło się od wystawy Dali Warhol Geniusz Wszechstronny, o której pisałam w jednym z poprzednich wpisów). Publikacja w mediach społecznościowych interpretacji wizerunku Fridy spotkała się z tak miłym odbiorem, że jeszcze bardziej zmotywowana, postanowiłam zadziałać i przenieść malunek z papieru do wirtualnego świata!

Ilustracja Frida Kahlo mkreuje
Ilustracja Fridy Kahlo w oryginalnej wersji. Do jej stworzenia użyłam czarnego cienkopisu oraz akwareli.

Frida Kahlo ręcznie malowana

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy chciałby nosić zakupy ze spożywczaka i/lub codzienne niezbędniki w drodze do i z pracy w szmaciance z wizerunkiem kolorowej kobiety, która coś kiedyś, gdzieś tam tworzyła ;-) Cieszę się jednak, że znalazło się tak wielu entuzjastów tego projektu. Ze zdumieniem odbierałam wiadomości ze słowami poparcia tego pomysłu. Dostałam również kilka cennych uwag, za co także dziękuję!

Po wektoryzacji ręcznie namalowanej ilustracji, postanowiłam udostępnić ją na popularnej w Polsce platformie sprzedażowej. Pierwsze zamówienie złożyłam osobiście, aby mieć pewność, że jakość wydruku będzie dobra. Wszystko poszło zgodnie z planem… Od sierpnia 2018 roku możecie dołączyć do „gangu” fanów najbardziej barwnej artystki wszech czasów i rozświetlać ulice miast spojrzeniem Fridy Kahlo.

Torba jest w sprzedaży! Można ją kupić w sklepie mkreuje.cupsell.pl

Torba z ilustracją Fridy Kahlo Cupsell
Po lewej stronie wizualizacja grafiki na czarnej, bawełnianej torbie. Po prawej stronie ilustracja Fridy Kahlo tuż po wektoryzacji.

Torba dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych (czarna i biała), jest w 100% bawełniana. Jej wymiary to 37 cm x 40,5 cm, długość uchwytów 30,5 cm. Nadruk ilustracji Fridy Kahlo został wykonany technologią DTG. Rekomendowane jest pranie ręczne oraz prasowanie torby na lewej stronie. Śmiało można nosić ją z dumą, pomieści zapas jedzenia na weekend, a i nawet laptopa :-)

Torba z ilustracją Fridy Kahlo
Tak prezentuje się torba z ilustracją Fridy Kahlo w rzeczywistości. Zdjęcie wykonałam w dziennym świetle, bez dodatkowych filtrów.

Jeśli ten projekt przypadł Wam do gustu, będzie mi miło, gdy udostępnicie informację o nim swoim znajomym. Ściskam mocno, M!

Torba z ilustracją Fridy Kahlo
Torbę z ilustracją Fridy Kahlo należy nosić z dumą i uśmiechem na twarzy :-)

 

Wpisy, które również mogą Ci się spodobać