Nazywam się Martyna Rogala-Zielińska. Jestem z wykształcenia psychologiem biznesu, zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym, a w życiu codziennym praktykuję kreatywne rozwiązania. Z kulturą i szeroko rozumianą sztuką czuję się za pan brat.

 Marzę o zilustrowaniu książki dla dzieci. Od niedawna, sama jako mama mam słabość do pięknie ilustrowanych książeczek ;-)

 Wierzę, że w każdym drzemie artysta.  Ekspresja poprzez sztukę to świetna forma relaksu oraz sposób na kreatywne spędzenie czasu.

 Lubię chwycić za kolory i tworzyć. Wbrew pozorom to zabawa nie tylko dla najmłodszych. Od dziecka uwielbiałam rysować oraz malować i tak już zostało. 

Moja "artystyczna specjalizacja" to własnoręcznie robione kartki okolicznościowe. Kreowanie i sprawianie prezentów bliskim stało się moją pasją. Z wiekiem zrozumiałam, że zamiast coś kupować i przepłacać, lepiej jest to stworzyć samemu. Satysfakcja jest wówczas gwarantowana a zdumienie osób obdarowywanych bezcenne. Dziś spełniam się jako ilustratorka i realizuję indywidualne zamówienia dla tych, którzy doceniają spersonalizowane rękodzieło.

W grudniu 2015 roku postanowiłam powrócić do swojej twórczej aktywności po 15 latach przerwy! Dzielę się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat kreatywnego życia. Czuję, że nie jest to chwilowa moda, lecz lifestyle, który świadomie wybrałam. 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu

Chcesz wiedzieć więcej?

 We wrześniu 2014 roku wyjechałam do Brukseli, w której spędziłam pół roku. Chcąc pokazać codzienność miasta, w którym przyszło mi żyć, założyłam swojego pierwszego bloga M in Brussels, który do dziś przyciąga tysiące nowych czytelników – zerknij

 Po powrocie do Polski, w styczniu 2016 roku byłam gościem w programie „Podróże z RAM”. W Radio RAM uchyliłam rąbka tajemnicy na temat przygody w sercu Europy – posłuchaj

 W listopadzie 2018 roku pomyślnie zakończyłam studia podyplomowe na kierunku "Grafika komputerowa z elementami wzornictwa przemysłowego". Od tego momentu tworzenie nabrało dla mnie nowego znaczenia ;-)