Nazywam się Martyna Rogala-Zielińska. Jestem z wykształcenia psychologiem biznesu, zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym, a w życiu codziennym praktykuję kreatywne rozwiązania. Z kulturą i szeroko rozumianą sztuką czuję się za pan brat.

✔ Marzę o zilustrowaniu książki dla dzieci. Mam za sobą epizod bycia ilustratorem i wygranie kilku konkursów plastycznych.

✔ Wierzę, że w każdym drzemie artysta.  Ekspresja poprzez sztukę to świetna forma relaksu oraz sposób na kreatywne spędzenie czasu.

✔ Lubię chwycić za kolory i tworzyć. Wbrew pozorom to zabawa nie tylko dla najmłodszych. Od dziecka uwielbiałam rysować oraz malować i tak już zostało. 

W 90% wszystko, co do tej pory stworzyłam, trafiło do rąk innych osób. Moja "artystyczna specjalizacja" to własnoręcznie robione kartki okolicznościowe :-) Kreowanie i sprawianie prezentów bliskim stało się moją pasją . Z wiekiem zrozumiałam, że zamiast coś kupować i przepłacać, lepiej jest to stworzyć samemu. Satysfakcja jest wówczas gwarantowana a zdumienie osób obdarowywanych bezcenne.

W grudniu 2015 roku postanowiłam powrócić do swojej twórczej aktywności po 15 latach przerwy! Dzielę się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat kreatywnego życia. Czuję, że nie jest to chwilowa moda, lecz lifestyle, który świadomie wybrałam. 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu

Chcesz wiedzieć więcej?

✔ We wrześniu 2014 roku wyjechałam do Brukseli, w której spędziłam pół roku. Chcąc pokazać codzienność miasta, w którym przyszło mi żyć, założyłam swojego pierwszego bloga M in Brussels, który do dziś przyciąga tysiące nowych czytelników – zerknij

✔ Po powrocie do Polski, w styczniu 2016 roku byłam gościem w programie „Podróże z RAM”. W Radio RAM uchyliłam rąbka tajemnicy na temat przygody w sercu Europy – posłuchaj

✔ Opowiedziałam w 1 numerze Pisma Prywatnego o tym, jak w życiu zawodowym połączyć różne odsłony swojej osobowości – przeczytaj

✔ W listopadzie 2018 roku pomyślnie zakończyłam studia podyplomowe na kierunku "Grafika komputerowa z elementami wzornictwa przemysłowego". Od tego momentu tworzenie nabrało dla mnie nowego znaczenia ;-)