M kreuje - MRogala-Zielińska
Cześć!
Nazywam się Martyna Rogala-Zielińska.
Rysowanie i malowanie jest moją pasją. W życiu codziennym praktykuję kreatywne rozwiązania, otaczam się kolorami.
Jestem z wykształcenia psychologiem, dlatego swoją twórczość skierowałam w stronę spersonalizowanych ilustracji. Dostrzegam w ludziach niepowtarzalność i na tym koncentruję się podczas tworzenia.
Spełniam się jako ilustratorka i realizuję indywidualne zamówienia dla tych, którzy doceniają unikalne rękodzieło. Moja "artystyczna specjalizacja" to ilustracje malowane akwarelami oraz własnoręcznie robione kartki okolicznościowe.
Może i dla Ciebie mogę coś wykreować? Napisz do mnie.
M kreuje - MRogala-Zielińska
Chcesz wiedzieć więcej?
We wrześniu 2014 roku wyjechałam do Brukseli, w której spędziłam pół roku. Chcąc pokazać codzienność miasta, w którym przyszło mi żyć, założyłam swojego pierwszego bloga M in Brussels, który do dziś przyciąga tysiące nowych czytelników – zerknij!
Po powrocie do Wrocławia, zatęskniłam za blogosferą i w grudniu 2015 roku stworzyłam swoje kolejne miejsce w sieci - M kreuje. Od tego czasu nie tworzę już tylko do szuflady. Moje ilustracje i kartki znalazły swoich odbiorców. A ja z entuzjazmem odnalazłam się w kreatywnej społeczności social mediów, w których jestem aktywna. 
Dołącz do mnie na Instagramie, obserwuj na Facebooku.