Jeśli chcesz zamówić spersonalizowaną kartkę (ślubną, urodzinową, okolicznościową) lub ilustrację (ślubną lub rodzinną) w większym rozmiarze, proszę zapoznaj się z poniższymi informacjami. Następnie skontaktuj się ze mną mailowo w celu ustalenia szczegółów. Z chęcią stworzę dla Ciebie coś niepowtarzalnego!
Co jest potrzebne do zrealizowania Twojego zamówienia?
Zdjęcie
Potrzebuję zdjęcia portretowego osoby, którą mam narysować. Jeśli jest to para lub więcej osób - nie muszą być na 1 fotografii. Bardzo proszę o zdjęcia w możliwie, jak najlepszej rozdzielczości, wyraźne, nieprześwietlone i nie za ciemne. Jeśli do maila dołączasz więcej zdjęć, różnych ujęć - wskaż, którym zdjęciem powinnam się inspirować. Jeśli na fotografiach nie jest czytelny kolor włosów, znaki szczególne (biżuteria, tatuaże, pieprzyki itp.) - koniecznie je określ.
Pamiętaj, że nie maluję 1:1. Zdjęcia służą mi jako inspiracje, ponieważ chcę, aby wykreowane przeze mnie postacie były jak największym odzwierciedleniem tych realnych. Tworzę je w swoim autorskim stylu. 
Opis
Opisz, na jaką okoliczność ma powstać kartka bądź ilustracja. Jeśli oprócz osoby ze zdjęcia mam przedstawić dodatkowe elementy (np. pupila, hobby, coś charakterystycznego, z czym kojarzy Ci się ta osoba) - daj znać! Im więcej wiem, tym bardziej stworzona przeze mnie praca jest spersonalizowana. A to jest kluczem do uśmiechu osoby, którą chcesz obdarować wyjątkowym podarunkiem :-)
Informacje dodatkowe
Jeśli któraś z moich wcześniejszych realizacji przypadła Ci do gustu i chcesz, aby Twoje zamówienie było w podobnym stylu - wskaż tę pracę, będę wiedziała, w którym kierunku tworzyć. Czy preferujesz jakąś kolorystykę?
Ile to kosztuje?
Kartka okolicznościowa (13,5 cm x 13,5 cm)
Ręcznie malowana kartka okolicznościowa to koszt od 80 zł do 120 zł. Do podanej ceny należy doliczyć koszt przesyłki za pośrednictwem InPost. Kartka jest otwierana, ma miejsce do wpisania przez Ciebie życzeń. Otrzymujesz ode mnie również kopertę, w której możesz podarować kartkę.
Ilustracja w formacie A5 (14,8 cm x 21 cm)
Ręcznie malowana ilustracja to koszt od 180 zł. Do podanej ceny należy doliczyć koszt przesyłki za pośrednictwem InPost. Ilustracje maluję na papierze o gramaturze 200g. Możesz ją oprawić w ramę we własnym zakresie.
Ilustracja w formacie A4 (21 cm x 29,7 cm)
Ręcznie malowana ilustracja to koszt od 250 zł. Do podanej ceny należy doliczyć koszt przesyłki za pośrednictwem InPost. Ilustracje maluję na papierze o gramaturze 200g. Możesz ją oprawić w ramę we własnym zakresie.
Ilustracja w formacie A3 (29,7 cm  x 42 cm)
Ręcznie malowana ilustracja to koszt od 330 zł. Do podanej ceny należy doliczyć koszt przesyłki.
Zamówienia indywidualne realizuję po zaksięgowaniu całej wpłaty na konto.
Jaki jest czas realizacji?
Obecnie na stworzenie kartki lub ilustracji potrzebuję około 2-3 tygodni. W sezonie ślubnym i świątecznym termin realizacji może się wydłużyć, dlatego zachęcam, aby nie pisać z zapytaniem na ostatnią chwilę :-)
Jak złożyć zamówienie?
Proszę o kontakt mailowy na adres kontakt@mkreuje.pl
 
Polecam się na wszystkie okazje, w ramach których chcesz podarować komuś wyjątkowe rękodzieło tworzone od serca i z myślą o obdarowywanym.
Masz więcej pytań? Myślisz o nietypowej kartce lub ilustracji? Skontaktuj się ze mną, odpowiadam na każdą wiadomość możliwie jak najszybciej.