Lifestyle

Katalog IKEA 2019 – niech żyje dom i relacje!

Czemu nie dotarł do mnie jeszcze najnowszy katalog IKEA?! No trudno – pomyślałam i zajrzałam do katalogu online, żeby tak samo jak rok temu znaleźć swoich ulubieńców.

IKEA dla każdego

katalog ikea 2019 okładkaNie da się ukryć, katalog IKEA 2019 jest pełen różnorodności! Czyżby to nowy trend, byśmy byli zaskakiwani i oddalani od wielbionego przez laty minimalizmu? Zapowiada się naprawdę dobrze! Bo jako świadkowie rozwoju marki, nadszedł czas podsumowań. IKEA ma już 75 lat! Tym razem mamy okazję podziwiać gotowe aranżacje całych domów, podzielonych ze względu na styl życia jego domowników. Widzimy wiele rozwiązań – w holistycznym ujęciu, a nie jak kiedyś pojedyncze produkty, dlatego zwiększa się prawdopodobieństwo, że naprawdę każdy bez względu na gust, będzie mógł znaleźć w tym sezonie coś dla siebie w asortymencie IKEA. Po tylu latach możliwości mamy już sporo.

Dom to relacje

Obecna kampania reklamowa „Niech żyje to, co między nami” (zobacz) podkreśla wagę relacji. Ta gra na emocjach zdecydowanie mnie ujęła. Urządzanie własnych czterech kątów to nie tylko rozglądanie się za ładnymi i funkcjonalnymi meblami, to również dopasowanie ich do potrzeb każdego z domowników. Wiadomo, że każde gospodarstwo domowe jest inne, ale również we własnym rodzinnym gronie różnimy się między sobą, dlatego dopasowując poszczególne pomieszczenia musimy pogodzić strefę własną oraz wspólną. Jak czytamy na stronie IKEA „dbając o dom, dbamy również o sobie nawzajem”.

Katalog IKEA 2019 – lista rzeczy w moim stylu

By rocznej tradycji stało się zadość, ponownie zebrałam listę przedmiotów, które wpadły mi w oko (zeszłorocznych faworytów znajdziecie we wpisie: W moim stylu – najnowszy katalog IKEA). Tu i teraz pora na nowości!

Katalog IKEA 2019 wybrane produkty

  1. TUVALIE Pled, w paski biały,  w kolorze czerwonobrązowym
  2. SKÄGGÖRT Poszewka, biała w złote groszki
  3. SNIDAD Kosz, wykonany z rattanu
  4. VATTENKRASSE Konewka, w kolorze kości słoniowej ze złotym uchwytem
  5. SATSUMAS Stojak do roślin z 5 doniczkami
  6. FJÄLLA Pojemnik z pokrywą, w roślinnym motywie
  7. ARÖD Lampa biurkowa, w kolorze czerwonobrązowym

Katalog IKEA 2019 – wnętrzarskie inspiracje

Poniższe strony w najnowszym katalogu nie pozwoliły mi być obojętną wobec prezentowanych aranżacji. Stawiam na kolory, wzory, swobodę i naturalność. To zdecydowanie miks w moim stylu!

Katalog IKEA 2019 mkreujeKatalog IKEA 2019 mkreujeKatalog IKEA 2019 mkreuje Katalog IKEA 2019 mkreujeKatalog IKEA 2019 mkreuje   Katalog IKEA 2019 mkreuje

A Wy widzieliście już katalog IKEA 2019? Jeśli tak, jakie macie wobec niego odczucia? Co chcielibyście, aby zagościło w Waszych wnętrzach? Katalog online można zobaczyć na stronie – link. A jeśli czekacie na jego papierową wersję, sprawdźcie kiedy będzie w Waszych skrzynkach.

 

Wpisy, które również mogą Ci się spodobać