Jeśli tematyka bloga M kreuje, moje poczucie estetyki oraz twórczość, jaką wykonuję przypadła Ci do gustu, zapraszam do współpracy. Jestem pewna, że razem możemy wykreować coś wyjątkowego. Napisz do mnie o swoim pomyśle!
Wykonuję na zamówienie spersonalizowane, ręcznie robione kartki na każdą okazję oraz ilustracje. Sprawdź moją ofertę!
Klikając na recenzje, przeczytasz przykładowe opinie, jakie otrzymałam od osób, które skorzystały z mojej oferty. Jeśli chcesz dołączyć do ich grona, proszę zapoznaj się z informacjami, jak złożyć indywidualne zamówienie.
W ramach swojej internetowej aktywności piszę recenzje/fotorelacje z wydarzeń kulturalnych, testuję produkty do wykonania projektów DIY - zrób to sam, oferuję promocję na kanałach social media. Jestem także w stanie zorganizować dla Ciebie twórczy warsztat! Jeśli widzisz w tym aspekcie pole do wspólnego działania, daj mi znać.
Proszę o kontakt mailowy
Kim są czytelnicy bloga M kreuje?
To w 86% kobiety. Najliczniejsza grupa wiekowa to 25-34 latkowie. Mieszkańcy dużych i średnich miast w Polsce. Lubią twórczo spędzać wolny czas, upiększają swoje otoczenie, w Internecie szukają inspiracji i nietypowych rozwiązań DIY. Doceniają rękodzieło, a swoich bliskich obdarowują spersonalizowanymi prezentami.
 Social Media
W mediach społecznościowych na bieżąco publikuję efekty swojej ilustratorskiej pracy (#mkreuje). Lubię dzielić się ze społecznością kreatywną działalnością "od kuchni", detalami oraz kolorami, które mnie inspirują. 
FACEBOOK - 600+ obserwujących 
INSTAGRAM - 1000+ obserwujących