Lifestyle

Współpraca z Hetman Gliwice

Czy rozpoznajesz kreskę ilustracji, które znajdują się na plakacie promującym Szachową Olimpiadę Przedszkolaka? Pędzle M miały w tym swój udział.

Współpraca z Hetman Gliwice

Hetman Gliwice to szkoła szachowa, w której mali adepci królewskiej gry mogą nabyć i doskonalić swoje umiejętności. Już od kilku miesięcy podopieczni instruktorki – Ani Kohut, mają okazję kolorować przygotowane specjalnie dla nich kolorowanki z motywem szachowym. Jestem niezwykle dumna z tej współpracy!

Szachy to gra, która rozwija umysły dzieci. Wyrabia w nich planowanie swoich działań, podejmowanie odpowiednich decyzji popartych wcześniejszą analizą zaistniałej sytuacji, uczy zdrowej rywalizacji, sportowego zachowania i logicznego myślenia. Dzieci poznając zasady gry w szachy doskonalą wyobraźnię , wyrabiają w sobie poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Dowiedz się więcej!

Poniższe, wesołe przedszkolaki trzymające figury szachowe to kolejny efekt naszej kooperacji.  Jak Wam się podoba?

Współpraca z Hetman Gliwice, plakat promujący Szachową Olimpiadę Przedszkolaka

Ilustracje made by M kreuje

Dziewczynka w różowej sukience trzyma hetmana, potocznie zwanego królową – najsilniejszą figurę w szachach. Chłopiec w zielonym sweterku, jeansach i czerwonych trampkach wygląda zza króla – równie kluczowego gracza na szachownicy. Figury występują w symbolicznych kolorach: białym i czarnym. Postacie mają charakterystyczne duże oczy, jeszcze większe uśmiechy i rumieńce. Inspiracją bez wątpienia były przedszkolaki.

P.S. Trzymam mocno kciuki za wszystkich zawodników Olimpiady! A w międzyczasie polecam się do współpracy :)

 Edit 4.06.2017

Wpisy, które również mogą Ci się spodobać