DIY zrób to sam

Kalendarz adwentowy DIY

Kalendarz adwentowy DIY to świetne urozmaicenie oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Poznajcie moich nowych sąsiadów, którzy każdego dnia przygotowują się do najbardziej magicznego momentu w roku!

 Kalendarz adwentowy DIY

Byłam dzieckiem, które czuło pokusę, by tego samego dnia otworzyć wszystkie okienka (jeszcze wtedy z czekoladkami) w kalendarzu adwentowym. Teraz cenię niespodzianki, które niesie ze sobą każdy kolejny dzień. Dlatego postanowiłam stworzyć własną wersję kalendarza adwentowego – taką w moim stylu – ten kalendarz jest od początku do końca narysowany! To kontynuacja tegorocznego cyklu Miastomanii (zobacz tu i tu).

kalendarz adwentowy diy

Kim są mieszkańcy Miastomanii?

To miasteczko tętni życiem! Piękne kamienice zamieszkałe są przez osobliwości. Obserwujemy ich życie w grudniu, który niesie ze sobą miłe zdarzenia, bo zbliża się Boże Narodzenie do którego trzeba się dobrze przygotować. Dlatego zobaczymy tu Panią Krysię pieczącą z rumieńcami na twarzy pachnące pierniki, będzie też dumający nad mijającym rokiem Pan Kaziu, Tolek i Olek będą stroić choinkę a Ela ozdobi swój pokój świecącymi gwiazdkami. Oczywiście nie każdy tak samo lubi ten czas, więc poznamy też Edka, który ledwo wstał i zaraz musi biec do pracy, będzie też Jolka gadająca przez telefon o najnowszych kosmetykach, której nie w głowie świąteczne gotowanie, podglądać ją będzie Tomek podrywacz. Poznamy też Alę i Bartka, którzy wyczekują przyjścia na świat swojego maluszka…

Każdy dzień to nowe okno, dzięki któremu poznajemy nowego sąsiada. Co Wy na to? :-)

kalendarz adwentowy diy

kalendarz adwentowy diy

Kalendarz adwentowy DIY – czyli grudniowe oczekiwanie w twórczej atmosferze

Jeśli jesteście ciekawi kto otworzy swoje okno w następnych dniach, zapraszam do śledzenia M kreuje na Facebooku oraz na Instagramie. Tegoroczną Wigilię wyczekujmy wspólnie! Ja, Wy i nasi nowi sąsiedzi, którzy jeszcze nie wiedzą, że 24 grudnia odwiedzi ich wyjątkowy gość!

kalendarz adwentowy diy

Grudzień zapowiada się obfitować w dobre okazje do tego by poczuć magię zbliżających się Świąt. Z chęcią podzielę się tu z Wami swoimi pomysłami na dekoracje świąteczne i nie tylko. Pozostańmy w kontakcie!

kalendarz adwentowy diy

Wpisy, które również mogą Ci się spodobać