Kreatywność

Brakujący element każdego prezentu

Zastanawiasz się co zrobić, aby obdarowywany poczuł się wyjątkowo? Szukasz czegoś co wyrazi Twoje uczucia? A może po prostu lubisz zaskakiwać? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś „TAK”, miło mi Cię poznać, dobrze to znam!

Jest tak wiele okazji by podarować prezent

Urodziny mamy, prezent dla teścia pod choinkę, Dzień Ojca, imieniny babci, ślub kuzyna, Dzień Dziecka, wielkanocny zajączek dla chrześniaka, zaręczyny przyjaciółki, Komunia Święta syna ciotki ze strony szwagra, walentynka dla ukochanego, rocznica ślubu rodziców.

A może chęć podziękowania czy zwykła potrzeba odwzajemnienia się? Przecież każdy dzień obfituje w jakieś święto bądź w mniej oczywistą tradycję. Dajemy prezenty bo chcemy zyskać sympatię, podtrzymać relację, sprawić radość bliskiej osobie. A może bardziej egoistycznie – chcemy poczuć się lepiej widząc uśmiech na twarzy obdarowywanego?

Cokolwiek nami kieruje (świadomie lub nie), jedno jest pewne, chcemy aby podarunek wyróżniał się na tle innych, aby sprostał oczekiwaniom, był piękny, najlepiej też użyteczny i żeby przypominał danej osobie od kogo i dlaczego go ma. To wyzwanie z którym na pewno mierzy się każdy z nas.

Co zrobić, aby zaskoczyć obdarowywanego prezentem?

jak zaskoczyć prezentem

Może okaże się to dla Ciebie cenne, mi pomagają poniższe zagadnienia:

  • Wyjdź poza schemat – nie kupuj ponownie tego samego co rok temu, ani nie przerzucaj własnych pragnień posiadania danego przedmiotu.
  • Wsłuchaj się w potrzeby osoby, której chcesz sprawić niespodziankę – może w ostatniej rozmowie zdradziła Ci o czym marzy? Skarżyła się, że ma z czymś problem, a Ty wiesz jak można go rozwiązać?
  • Spersonalizuj prezent – potraktuj przygotowanie go jako wyzwanie. Myśl o obdarowywanym, stwórz coś specjalnie dla niego, skompletuj wyjątkowy zestaw wraz z imienną dedykacją!

Jeśli nadal czujesz, że zakupiony przedmiot to za mało, że czegoś mu brak i najprawdopodobniej po tygodniu od jego otrzymania pójdzie w zapomnienie, rozważ dodanie jeszcze jednego symbolicznego akcentu.

Czym jest brakujący element każdego prezentu?

Poznaj odpowiedź na podstawie krótkiej historii.

jak zaskoczyć obdarowywanego prezentem, brakujacy element każdego prezentu, rękodzieło, kartka ręcznie robiona

Zindywidualizowana kartka to coś więcej niż tylko kawałek papieru. To zestaw wyjątkowy bo stworzony z myślą o obdarowywanym. Zawiera rysunek który powstał specjalnie dla tej osoby (symbol, który ma znaczenie, jest zrozumiały zarówno dla osoby która daje prezent, jak i tej która go otrzymuje). Każda kartka to także miejsce na spisanie życzeń, wręcz magicznych słów z przesłaniem. To podarunek niezwykle osobisty, na przestrzeni czasu tym bardziej doceniany. Polecany w chwilach smutku, gwarant uśmiechu.


Ten wpis powstał na podstawie licznych informacji zwrotnych od osób, które zdecydowanie lubią zaskakiwać i obdarowywać bliskich nietuzinkowymi podarunkami. Przeczytaj referencje dzięki którym wiem, że to co robię ma sens! Zobacz jak wiele wyjątkowych, zindywidualizowanych i ręcznie robionych kartek trafiło do rąk równie wyjątkowych osób :) Nadal nie wierzysz? Przekonaj się sam!

A jeśli szukasz prezentu dla osoby kreatywnej, lubiącej tworzyć – zainspiruj się:

 

Wpisy, które również mogą Ci się spodobać