Kartki ślubne

Kartki ślubne tętnią miłością! Przy ich tworzeniu lubię poznać szerszy kontekst. Ważne jest dla mnie to kim są nowożeńcy, którym chcesz sprezentować nietypowy podarunek. Odpowiedzi na pytania — jakie mają pasje, jacy są, co lubią – są bardzo ważne! Mają znaczenie dla rezultatu, ale również pozwalają mi wczuć się w klimat. Często po takim wstępie mam wrażenie, że Twoi bliscy, są również moimi znajomymi, a to daje satysfakcjonujące rezultaty ;-) Zwłaszcza, że spersonalizowana kartka ślubna pozwala wygrać nie jeden ranking na “najlepszą kartkę” wśród gości weselnych. Daję słowo, drugiej takiej nie będzie.

Kartki ręcznie robione

Kreuję w myśl stwierdzenia „z pasji, nie z Chin”. Każdy produkt to efekt mojego zaangażowania i pasji do tworzenia unikalnych i zindywidualizowanych kartek na każdą okazję. Wierzę, że ręcznie wykonana kartka to wyjątkowy podarunek, informacje zwrotne tylko umacniają mnie w tym przekonaniu. Każdy projekt jest oryginalny. Nie powstają dwie takie same sztuki. Napisz, by zamówić własną!

Poniżej znajdziesz wybrane realizacje kartek ślubnych (o wymiarach 13,5 cm x 13,5 cm) lub ilustracji (A4/A5), które wykonałam:

Pozostałe kartki: urodzinowebożonarodzeniowe, okolicznościowe i wielkanocne znajdziesz w osobnych kategoriach w portfolio.