DIY zrób to sam

Prezenty dla gości weselnych DIY

Nasi goście weselni zostali obdarowani małym i nietypowym podarunkiem – własnoręcznie stworzoną kolorowanką z wizerunkiem pary młodej.

Kolorowanki nie tylko dla najmłodszych

Prezenty dla gości weselnych to stosunkowo nowy trend, by podziękować gościom za przybycie i towarzystwo w tak ważnym dniu. Nie chcieliśmy z niego rezygnować, dlatego po namysłach postanowiliśmy znów (tuż po zaproszeniach ślubnych, księdze gości oraz pudełku na obrączki) wykreować coś własnego. Podarowaliśmy bliskim kolorowanki z naszym wizerunkiem. Tego z pewnością nikt się nie spodziewał, więc efekt zaskoczenia został osiągnięty. Dodatkowo to, co cieszy mnie do dziś to fakt, że po zakończonym przyjęciu na stołach nie została ani jedna kolorowanka. Każdy opuścił salę z własnym egzemplarzem! :-)

Prezenty dla gości weselnych diy

Ilustrację stworzyłam w programie Adobe Illustrator, wzorując się na wybranej fotografii z jesiennej sesji narzeczeńskiej.

kolorowanka diy jako pomysł na prezent dla gości weselnych DIY

Do kolorowanek dołączyliśmy także własny tekst. Chcieliśmy tym samym wyrazić wdzięczność i wywołać na twarzach gości uśmiech.

Prezenty dla gości weselnych DIY

Kilkadziesiąt zestawów zapakowałam w foliowe torebki, aby uchronić je przed zabrudzeniem. Przyozdobiłam je kokardkami, które wykonałam z tych samych tasiemek, które pojawiły się na zaproszeniach ślubnych (spójność to według mnie ważny aspekt podczas organizacji ślubu o czym pisałam we wcześniejszym wpisie jak zorganizować ślub i przyjęcie czyli ślubne DIY w praktyce).

Kolorowanki DIY jako prezent dla gości weselnych DIY

Kolorowanki poszły w ruch!

Kolejny dowód na to, że wręczone prezenty dla gości weselnych DIY naprawdę przypadły im do gustu to feedback, jaki otrzymaliśmy. Nasze kolorowanki zostały pokolorowane, w dodatku jeszcze przed pierwszą rocznicą ślubu, za co bardzo dziękujemy! ;-) Poniżej kilka z nich.

kolorowanki pokolorowane od gości weselnych mkreuje.pl

Wpisy, które również mogą Ci się spodobać