DIY zrób to sam Lifestyle

Kartkowy sezon ślubny w pełni!

Kolejny kartkowy sezon ślubny w pełni! Kreowanie kartek z wizerunkiem zakochanych sprawia mi wiele radości. 

Historie pełne miłości

Z wielką fascynacją podchodzę do tworzenia kartek ślubnych, bo one spośród wszystkich innych kategorii mają zdecydowanie w sobie najwięcej magii! Opowiadają o relacji dwojga ludzi, których połączyły pozornie zwykłe aktywności, przedmioty lub miejsca. Jeden nieplanowany moment zbliżył ich do siebie na tyle mocno, że chcą ze sobą budować wspólny świat przez następne lata. Czy to nie jest piękne?

kartki ślubne inspirowane historiami zakochanych, tworzone na zamówienie, inspirowane wizerunkiem pary młodej

Dla zewnętrznego obserwatora to zazwyczaj naturalna kolej rzeczy, a dla nich samych, bardzo często najlepsze, co spotkało ich dotychczas na świecie! Zdecydowanie to rozumiem :) Dlatego cieszy mnie, że z roku na rok mam okazję malować coraz więcej historii pełnych miłości. 

kartkowy sezon ślubny, kartki ręcznie malowane na zamówienie

Tak właśnie postrzegam tworzenie ślubnych ilustracji, składających się głównie z portretu Pary Młodej. Ich wizerunek często wzbogacam o elementy im bliskie, dzięki czemu czuję, że mam okazję choć trochę poznać ich samych oraz poczuć ich wyjątkową relację. Do tej kategorii kartek wrzucam też inne, które przedstawiają zakochanych. Ślub to przecież nie jedyna okazja, kiedy można podarować ręcznie wykonaną kartkę z wizerunkiem pary

Jaki motyw najczęściej pojawia się na kartkach?

Prócz nieodłącznego elementu każdej ilustracji, czyli czerwonego serduszka, każdy malunek to zbiór wyjątkowych atrybutów.

Najczęściej pojawiającym się motywem na kartkach są podróże. Okazuje się, że wspólne wyjazdy i poznawanie nowych miejsc to pasja nie jednej pary. Samoloty, walizki, mapy i drogowskazy – takie tło przejawia się w moim pracach na co trzeciej kartce!

kartki ślubne ręcznie robione z motywem podróży oraz wizerunkiem pary młodej

Styl rustykalny króluje wśród ślubnych dekoracji od wielu sezonów, dlatego również na kartkach wplatam delikatne wianki, kwiaty i liście. 

kartki ręcznie robione z okazji ślubu, portret pary młodej w stylu rustykalnym

A kiedy obok zakochanych, główne skrzypce grają również inne osoby – dzieci lub pupile –  najczęściej psy, jestem skłonna namalować również ich wizerunki. 

kartki ręcznie robione dla pary młodej, portret rodzinny z dziećmi oraz zwierzakami

Chcesz podarować swoim bliskim unikalną kartkę ręcznie robioną? Napisz!

Wpisy, które również mogą Ci się spodobać