Kreatywność

Jakim zwierzęciem jesteś?

Wygłupiasz się jak rozweselona małpka, błyszczysz jak flaming w promieniach słońca, a może wytrwale pracujesz jak bóbr nad rzeką? Wybierz ilustrację w Twoim typie!

ilustracje-zwierzeta-mkreuje

Czasem są dni, kiedy trudno o inspiracje. Dobrą informacją jest jednak to, że równie często zdarzają się momenty olśnienia, dzięki którym trudno przestać tworzyć! Tak było i w tym przypadku. Stworzyłam cykl zwierzęcych ilustracji, który ciągle się powiększa. Geneza ich powstawania wywołuje uśmiech na wielu twarzach. Zwierzaki, które widzicie na powyższym zbiorowym zdjęciu, nie są tu bez znaczenia. Uosabiają cechy osób, które znam. Ba! Na dodatek jest tu i zwierze, które widzą we mnie inni (jak myślicie, które? :D)

Wyszedł z tego całkiem sympatyczny, lecz spontaniczny trening kreatywności w praktyce. Reakcje pod wpisem w social mediach sprawiły, że namówiliście mnie do powiększenia tego grona o kilka innych mniej typowych zwierząt. Czy jeszcze tu kogoś według Was brakuje? Jeśli tak, zostawcie komentarz, bo to jeszcze nie koniec tego wesołego zoo!

Jakim zwierzęciem jesteś?

Każdy z nas, z pewnością pamięta czasy odkrywania czeluści Internetu, te momenty, gdy napotykało się testy pseudo psychologiczne odpowiadające na pytania, kim my właściwie jesteśmy. Więc odchodząc na chwilę od naukowego spojrzenia na sprawę, zróbmy zabawę – który zwierzak w Tobie drzemie?

Flaming

Zawsze ma coś do powiedzenia, wie jak skutecznie zwrócić na siebie uwagę.

jakim zwierzęciem jesteś

Małpka

Radość to jej drugie imię.

jakim zwierzęciem jesteś

Bóbr

Pracuje z zapałem, rzadko się nudzi.

jakim zwierzęciem jesteś

Antylopa

Pewnie, lecz z gracją stąpa po ziemi.

jakim zwierzęciem jesteś

Żyrafa

Mądra i spokojna z niej głowa.

jakim zwierzęciem jesteś

Królik

Wszędzie go pełno!

jakim zwierzęciem jesteś

Krowa

Na wszystko ma czas.

jakim zwierzęciem jesteś

Leniwiec

Ale o co chodzi? :-)

jakim zwierzęciem jesteś

Ciężko się zdecydować, prawda?

Wpisy, które również mogą Ci się spodobać