Lifestyle

12 pomysłów na kreatywny prezent

Co roku prezentuje subiektywny zestaw pomysłów na prezent, który przypadnie do gustu artystycznym duszom. Dlatego nie mogło tu zabraknąć kolejnej odsłony prezentownika.

Jeśli macie w swoim otoczeniu kogoś, kto uwielbia tworzyć coś z niczego albo to w Was buzuje morze kreatywności i chcecie podpowiedzieć Świętemu Mikołajowi, o czym marzycie – sprawdźcie, co tym razem znalazło się na mojej liście.

Prezentownik 2020

Poniżej prezentuje 12 pomysłów na kreatywny prezent dla kogoś, kto lubi wygodne rozwiązania i chce spróbować czegoś nowego. Jest przecież tak wiele twórczych dziedzin! Te propozycje są odpowiednie dla początkujących, ponieważ zawierają wszystkie potrzebne elementy na start, bez konieczności kompletowania akcesoriów z różnych źródeł.

Pisząc o kreatywnym zajęciu mam na myśli takie formy aktywności jak bullet journaling, quilling, malowanie farbami, robienie makramy, decoupage, szycie z filcu, brush lettering, dekorowanie tkanin, a także rysowanie mandali. Czy próbowaliście już wszystkiego?

Oto subiektywne pomysły na kreatywny prezent

12 pomysłów na kreatywny prezent
  1. Zestaw startowy bullet journal
  2. Zestaw startowy do quillingu
  3. Zestaw do malowania po numerach
  4. Zestaw do makramy
  5. Zestaw startowy do decoupage
  6. Zestaw z filcu

Drobne akcesoria to także dobry pomysł!

W swoim zestawieniu zamieściłam również ciekawą książkę, zestaw papierniczy oraz drobne akcesoria przydatne przy dekorowaniu własnych, twórczych wytworów lub w scrapbookingu.

12 pomysłów na kreatywny prezent

7. Kuferek z zestawem papierniczy
8. Książka Creative Flow. Rok uważnego życia
9. Zestaw brush penów
10. Pastele do tkanin
11. Dziurkacze ozdobne przydatne w scrapbookingu
12. Spirograf zestaw do rysowania mandali

Więcej inspiracji na kreatywny upominek

Jeśli chcecie, zobaczyć więcej inspiracji zapraszam do lektury wpisu o 30 pomysłach na prezent dla artystycznej duszy. Jestem pewna, że dostępność tak wielu, nawet najdrobniejszych materiałów obudzi wenę twórczą każdego, kto tylko chce choć przez chwilę zająć głowę i ręce czymś nowym :-) Efekty mogą być zaskakujące!

Wpisy, które również mogą Ci się spodobać