Kalendarz adwentowy DIY - Miastomania M kreuje - www.mkreuje.pl

Kalendarz adwentowy DIY

Kalendarz adwentowy DIY to świetne urozmaicenie oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Poznajcie moich nowych sąsiadów, którzy każdego dnia przygotowują się do najbardziej magicznego momentu w roku!

 Kalendarz adwentowy DIY

Byłam dzieckiem, które czuło pokusę, by tego samego dnia otworzyć wszystkie okienka (jeszcze wtedy z czekoladkami) w kalendarzu adwentowym. Teraz cenię niespodzianki, które niesie ze sobą każdy kolejny dzień. Dlatego postanowiłam stworzyć własną wersję kalendarza adwentowego – taką w moim stylu – ten kalendarz jest od początku do końca narysowany! To kontynuacja tegorocznego cyklu Miastomanii (zobacz tu i tu).

kalendarz adwentowy diy

Kim są mieszkańcy Miastomanii?

To miasteczko tętni życiem! Piękne kamienice zamieszkałe są przez osobliwości. Obserwujemy ich życie w grudniu, który niesie ze sobą miłe zdarzenia, bo zbliża się Boże Narodzenie do którego trzeba się dobrze przygotować. Dlatego zobaczymy tu Panią Krysię pieczącą z rumieńcami na twarzy pachnące pierniki, będzie też dumający nad mijającym rokiem Pan Kaziu, Tolek i Olek będą stroić choinkę a Ela ozdobi swój pokój świecącymi gwiazdkami. Oczywiście nie każdy tak samo lubi ten czas, więc poznamy też Edka, który ledwo wstał i zaraz musi biec do pracy, będzie też Jolka gadająca przez telefon o najnowszych kosmetykach, której nie w głowie świąteczne gotowanie, podglądać ją będzie Tomek podrywacz. Poznamy też Alę i Bartka, którzy wyczekują przyjścia na świat swojego maluszka…

Każdy dzień to nowe okno, dzięki któremu poznajemy nowego sąsiada. Co Wy na to? :-)

kalendarz adwentowy diy

kalendarz adwentowy diy

Kalendarz adwentowy DIY – czyli grudniowe oczekiwanie w twórczej atmosferze

Jeśli jesteście ciekawi kto otworzy swoje okno w następnych dniach, zapraszam do śledzenia M kreuje na Facebooku oraz na Instagramie. Tegoroczną Wigilię wyczekujmy wspólnie! Ja, Wy i nasi nowi sąsiedzi, którzy jeszcze nie wiedzą, że 24 grudnia odwiedzi ich wyjątkowy gość!

kalendarz adwentowy diy

Grudzień zapowiada się obfitować w dobre okazje do tego by poczuć magię zbliżających się Świąt. Z chęcią podzielę się tu z Wami swoimi pomysłami na dekoracje świąteczne i nie tylko. Pozostańmy w kontakcie!

kalendarz adwentowy diy